BLN, yürüyen merdiven, yürüyen bant ve asansör sektöründe 22 yıllık montaj, servis, yedek parça, arıza bakım tecrübemiz ile oluşturduğumuz firmadır.
Müşteri odaklı bakış açımız ve teknik ve servis desteğimiz ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü dikey ve yatay taşıma çözümleri sunmaktayız.
BLN olarak Türkiye’nin her yerinde her türlü koşulda yaptığımız montaj ve servis yedek parça hizmetleri tecrübemiz ile müşterilerimizin yanındayız.
Bir çok alışveriş merkezlerinde bulunan yürüyen merdivenlerin periyodik bakımlarının yapmamızın yanı sıra diğer yürüyen merdiven markalarının da revizyon ve yedek parça hizmetlerini sağlamaktayız.
Rekabetçi yürüyen merdiven modernizasyonları, yedek parça çözümleri ile sektörde  BLN  önemli bir oyuncu olarak adından söz ettirmektedir.Yürüyen merdiven ve asansörler için yüksek kaliteli yedek parçalar tedarik ediyoruz.
Mimari açıdan binanıza uygun çözümler üreterek kuyu dibi yetersiz ve alçak tavanlı yerlerde hidrolik veya makine dairesiz asansörler yapmaktayız.
Engelli platformları ve merdiven tipi hareketli koltukların montajını makine direktiflerine  uygun  montajını yaparak teslim ediyoruz.
Satış sonrası servis ağımız ile yürüyen merdiven bant ve asansörlerinizi sürekli çalışır ve güvenilir tutmaktayız.
Her marka yürüyen merdivenin elbandı ve  ilgili tüm dönüş  makaraları , basamak zincirleri, fren, motor,  revizyon ve tam modernizasyonu başarı ile gerçekleştirrmekteyiz.
Konveyörlü  ve otomasyon sistemli yük platformlarımız   ile yüklerinizi bir kattan  diğer kata ve istediğiniz yere  tek tuşla taşıyoruz
Yeşil etiket tabir edilen  periyodik yıllık kontrollerinde uygunluk belgesi için her tür revizyon için uygun  fiyatlarla sunuyoruz.